Для того, щоб замовити у нашому інформаційному центрі виконання на замовлення курсової, реферату, бакалаврської, дипломної, магістерської, контрольної чи іншої роботи, потрібно надіслати на вказану на сайті адресу е-мейл заявку, чітко вказавши: тип роботи (курсова, дипломна, бакалаврська, магістерська, реферат тощо), тему роботи, кількість сторінок, терміни написання, мову написання, прикріпити затверджений план курсової, дипломної, реферату, якщо він вже є, а також вказати додаткові побажання до роботи. Протягом доби або раніше наш адміністратор зв’яжеться з для узгодження вартості виконання даної роботи.

Написання курсової, дипломної, контрольної роботи починається тільки після надходження на наш рахунок передплати у розмірі 30-50% від обумовленої вартості даної наукової роботи. У вартість замовленої роботи входить одна безкоштовна доробка за зауваженнями викладача в межах початкових вимог.

Доопрацювання курсових, дипломних, рефератів здійснюється за окрему плату в таких випадках: зміна теми роботи, зміна початкового плану роботи або окремих його пунктів, збільшення обсягу роботи у сторінках. Зауваження щодо доопрацювання курсової, реферату, дипломної приймаються в письмовому вигляді на е-мейл чи у месенджер.

Замовлення наукової студентської роботи

Якщо ви замовляєте у нас виконання контрольної, реферату, курсової, дипломної чи іншої наукової роботи, то ви тим самим підтверджуєте, що уважно прочитали на сайті всі умови надання послуг з написання курсових, дипломних робіт, рефератів і повністю згодні з ними. При виникненні додаткових питань із замовлення курсових, дипломних, рефератів, контрольних звертайтеся за вказаною е-мейл адресою або у месенджер адміністратора.

Купівля виконаної курсової, дипломної, магістерської, бакалаврської роботи, реферату з нашої бази готових робіт здійснюється після 100% оплати зазначеної вартості роботи на рахунок інформаційного центру. Обрану курсову, дипломну роботу можна отримати в електронному вигляді на е-мейл чи у месенджер.

Придбані готові курсові, дипломні роботи з бази готових робіт не підлягають поверненню і допрацьовуються за окрему плату за бажанням замовника. Ми гарантуємо, що всі представлені готові роботи на сайті були успішно захищені та відповідають всім загальноприйнятим стандартам оформлення та написання курсової, дипломної, магістерської, бакалаврської роботи чи реферата.