Вартість виконання на замовлення реферату, курсової, бакалаврської, дипломної, магістерської або контрольної роботи залежить від складності роботи, унікальності, наявності та доступності матеріалів на дану тему, термінів виконання.

Остаточна ціна за замовлену курсову, дипломну, реферат може бути трохи більше або менше зазначених середніх розцінок тільки після того, як замовник повідомить ТЕМУ та інші вимоги до своєї наукової студентської роботи. Нижче представлені середні розцінки на виконання нашими фахівцями курсових, рефератів, дипломних, контрольних та інших робіт.

Тип роботи Обсяг, сторінок Середня за роботу
Реферат 10 350 грн
Курсова теоретична 30 1200 грн
Курсова практична 30 1600 грн
Бакалаврська 60 2900 грн
Дипломна робота 80 3900 грн
Магістерська 100 4900 грн
Іноземна філологія 30 1800 грн
Контрольні роботи договірна договірна
Дисертації 200 договірна
Готові роботи з бази 20 грн/стор. посторінково

Визначення вартості написання наукової роботи на замовлення

Орієнтовна вартість виконання наукових робіт на замовлення вказана станом на початок 2024 року. Остаточна вартість залежить від термінів написання студентської роботи і від вимог в замовленні до відсотка унікальності тексту. Середня унікальність магістерської роботи складає від 80%, дипломної або бакалаврської від 70%, курсової роботи від 60%, реферату 40-50%.

Строк виконання курсової, дипломної, контрольної чи іншої роботи вказуэться замовником, та написання починається тільки після надходження передплати у розмірі 30-50% від вартості замовлення на наш рахунок, а також з моменту затвердження плану наукової роботи.

Термінові замовлення на виконання курсових, дипломних, рефератів оцінюються приблизно на 50% дорожче звичайної вартості. Щоб дізнатися остаточну вартість виконання наукової студентської роботи – відправте нам завдання і скоро ми назвемо вартість його написання.