Написання наукових студентських робіт нашими спеціалістами можна оплачувати та отримувати частинами. Курсові, реферати, контрольні починаємо виконувати після отримання передплати у розмірі 50% від обумовленої вартості замовлення, а дипломні роботи на три розділи зазвичай оплачують трьома частинами, по розділах.

Передоплату можна внести на вказану картку ПриватБанку чи МоноБанку через додаток на смартфоні чи планшеті, через термінал прийому платежів, а також через систему Приват24, якщо Ви є її користувачем. Після оплати прохання написати нам, яку суму та о котрій годині сплатили – та почнемо виконання замовлення. Всі платежі та надходження коштів за написання робіт відображаються у нас у банківських додатках.

Замовник самостійно сплачує можливу комісію банку або платіжної системи за виконання переказу коштів на банківську картку або рахунок за замовлену курсову, дипломну, реферат. Потрібно завчасно дізнатися про комісію з такого переказу. Вона може складати до 1% за переказ через додаток, сайт або через термінал. Прохання за можливістю зберігати квитанції про здійснену сплату за виконання курсових, дипломних, рефератів або контрольних робіт.