Дипломна робота магістра – це навчальне завдання, яке зазвичай складається із 3-х розділів. Структура кожного розділу дипломної магістерської роботи індивідуальна для кожного ВНЗ і регламентована методичними рекомендаціями. Найбільш типовою є структура дипломної магістра з трьох основних розділів, які сегментують завдання наукової роботи:

  1. Теоретичний розділ магістерського диплому (огляд літературних джерел за темою наукової праці, дослідження основних теоретичних підходів науковців до вивчення предмета даної кваліфікаційної роботи).
  2. Аналітичний розділ дипломної роботи магістра (проводиться аналіз об’єкта дослідження роботи (наприклад, підприємства), проводиться аналіз поточного стану і тенденцій розвитку предмета дослідження відповідно до теми дипломної, виявляються недоліки в тенденціях розвитку предмета дослідження студентської роботи.
  3. Рекомендаційний розділ диплому магістра (розробка власних пропозицій щодо вирішення поставленого завдання, розрахунок економічного ефекту від реалізації запропонованих заходів. Кожен розділ магістерської дипломної роботи зазвичай супроводжується відповідними висновками.

Також у структурі магістерської дипломної роботи найчастіше присутні наступні елементи: анотація, рецензія, реферат (доповідь), додатки, список термінів і скорочень, загальні висновки, список використаної літератури (від 50 джерел літератури), на які вказують посилання або виноски по тексту праці. Дипломна робота магістра зазвичай має об’єм 80-120 сторінок та середня унікальність дипломної становить від 70%. Якщо потрібна інша унікальність студентської роботи, то прохання повідомити про це у момент замовлення дипломної магістра та повідомимо ціну.

Як замовити дипломну роботу магістра?

Щоб дізнатися вартість дипломної роботи або замовити виконання дипломної магістра, насамперед відправте на наш е-мейл або у месенджер тему магістерської дипломної, навчальний предмет, кількість сторінок, терміни написання, методичку і затверджений план роботи, якщо вони є. Потім ми зв’яжемося з вами письмово по інтернету і уточнимо всі деталі щодо ціни замовлення магістерської, оплати частинами, отримання розділів дипломної роботи, щодо інших деталей написання кваліфікаційної праці на замовлення.

У нашому інформаційному центрі ви можете замовити магістерську дипломну роботу з мікроекономіки, макроекономіки, замовити диплом з політології, правознавства, філософії, замовити дипломну з бухобліку і аудиту, з економічної теорії та фінансів підприємства, замовити студентську роботу з англійської чи української філології (мови та літератури), замовити диплом магістра з психології, соціології, соціальної роботи і можете замовити кваліфікаційні роботи з усіх інших гуманітарних та технічних предметів.