Теоретична курсова робота – це навчальне завдання, яке полягає в огляді близько 15-20 джерел літератури з заданої викладачем теми курсової, формуванні власних висновків з розглянутого в курсовій роботі матеріалу. Зазвичай курсова складається із складного плану з 2-3 розділів із підрозділами, вступу, висновків до курсової, списку використаних літературних джерел. Обсяг курсової роботи зазвичай становить близько 25-30 сторінок. Курсова робота може включати огляд статистичних показників з профільних статистичних видань та інших джерел.

Практична курсова робота включає в себе практичну розрахункову частину або аналіз, проведення власного дослідження у курсовій роботі, наведення прикладів з діяльності конкретного підприємства, формування власних пропозицій щодо удосконалення якого-небудь механізму, бізнес-процесу або чого-небудь, що є предметом розгляду даної практичної курсової роботи. Виконуємо теоретичні та практичні курсові роботи з гуманітарних та технічних предметів на замовлення швидко та професійно: економіка, фінанси, менеджмент, маркетинг, право, філологія (мова та література) та інше. Пишемо курсові для студентів усіх навчальних закладів України.

Як замовити курсову роботу для студентів

Для того, щоб дізнатися вартість курсової або замовити виконання курсової роботи, теоретичної чи практичної курсової, насамперед відправте ТЕМУ курсової, навчальний предмет, кількість сторінок курсової роботи, терміни написання курсової, методичку і затверджений план курсової, якщо вони є, на вказану на нашому сайті е-мейл адресу чи ВК. Потім ми зв’яжемося з вами по інтернету та уточнимо деталі з приводу замовлення курсової роботи – щодо ціни курсової, процедури оплати та отримання курсової роботи, внесення можливих коригувань в курсову роботу, щодо інших деталей виконання курсової роботи на замовлення для студентів.

Наші виконані курсові роботи проходять перевірку на плагіат. Відсоток унікальності курсової роботи складає зазвичай 50-60%. Якщо потрібен інший відсоток унікальності курсової роботи, то прохання повідомити про це при замовленні курсової роботи та повідомимо ціну написання такої курсової роботи на замовлення. Перевіряємо курсові роботи на унікальність зазвичай у програмах перевірки на плагіат etxt чи advego.

У нашому інформаційному центрі можна замовити теоретичну курсову роботу або практичну курсову роботу з економіки (економічної теорії), замовити курсову з правознавства (з юриспруденції, права), замовити курсову з всесвітньої історії, з історії України, політології, філософії, замовити курсову роботу з соціології, соціальної роботи, курсову з іноземної філології (англійської філології), замовити курсову з української мови та літератури, замовити курсову з соціальної психології, з бухгалтерського обліку та аудиту, а також замовити курсові з усіх інших гуманітарних та технічних спеціальностей.