Виконуємо практичні завдання з креслення, інженерної графіки, нарисної геометрії, машинобудування, робимо кресленики за заданим зразком, копії креслень будь-якої складності та розміру за вашими вимогами. Якщо вам потрібно в стислі терміни якісно зробити креслення будь-якого типу і формату в Автокаді або Компасі, розрахунково-графічну роботу, 3D модель, то ми завжди допоможемо вам із кресленнями.

Ми виконуємо кресленики 2D, а також 3D моделювання, розрахунково-графічні роботи РГР абсолютно будь-якої складності та розміру, зазвичай формату від А1 до А4. Виконаємо на замовлення 3D моделі або РГР в комп’ютерних програмах САПР (Автокад чи Компас), а також олівцем на папері вручну та надішлемо поштою, за необхідності.

Нарисна геометрія та інженерна графіка студентам

Щоб дізнатися вартість креслення – надішліть нам завдання на виконання кресленика в компасі, автокаді або від руки на ватмані із зазначенням формату креслення та термінів здачі, і незабаром ми повідомимо вартість виконання креслення на замовлення.

Виконаємо план цеху чи виробничого приміщення для курсових проектів, зробимо креслення абсорбера, теплообмінника, автоклава, інших завдань із процесів та апаратів хімічної промисловості для студентів та професіоналів.

Оплатити виконання креслення на замовлення можна на картку ПриватБанку через додаток Приват24 на смартфоні чи планшеті, через термінал поповнення або на сайті банку або через застосунок МоноБанку. Виконані креслення присилаються по інтернету у файлі чи поштою у тубусі, якщо вони виконувались вручну на ватмані.

Окрім виконання креслень в програмах Компас, Автокад чи від руки на папері, в нас також можна замовити написання курсових, дипломних проектів, що містять різноманітні креслення, для студентів усіх закладів з різних технічних та гуманітарних навчальних предметів.