Ми гарантуємо виконання дипломних, курсових, контрольних робіт та рефератів, доповідей, презентацій, тез на конференцію, інших видів наукових робіт спеціалістами з повною вищою освітою, викладачами вищіх навчальних закладів, що мають відповідну освіту, кваліфікацію та досвід написання наукових робіт на замовлення не менше декількох років. Ви можете ознайомитися на нашому сайті з деякими виконаними оригінальними авторськими дипломними, курсовими, бакалаврськими та магістерськими роботами.

Вже більше 15-ти років ми успішно виконуємо авторські курсові, дипломні, контрольні роботи на замовлення, реферати, доповіді та презентації для студентів України. Оплата виконується через банківську установу із вказанням номеру рахунку, прізвища отримувача та повної суми, що виступає повним підтвердженням оплати на рахунок та замовлення відповідних послуг. Оплачувати роботу та отримувати її по інтернету можна частинами.

Уся історія переписки із замовниками, первісні вимоги до замовлення, всі повідомлення, прислані файли стосовно написання дипломних, контрольних, курсових робіт та рефератів зберігаються у нашій пошті. Усі можливі корективи дипломних, курсових та інших наукових робіт приймаються тільки в письмовому вигляді на е-мейл чи у месенджер.

Вимоги щодо плагіату та перевірка на унікальність

Середня унікальність дипломних робіт за загальними вимогами становить від 70%, курсових робіт від 60%, рефератів та контрольних 40-50%. Якщо потрібні інші вимоги щодо перевірки на плагіат та відсотку унікальності, то треба зразу вказати бажаний мінімальний відсоток унікальності дипломної, магістерської, бакалаврської, курсової роботи чи реферату та вкажемо відповідну вартість. Ми не зкачуємо готові наукові роботи із інтернету, а пишемо авторські наукові роботи на замовлення.

Ми супроводжуємо та доопрацьовуємо курсові, магістерські, бакалаврські, дипломні роботи, реферати після написання та отримання замовником наукової роботи. Доопрацювання виконуються безкоштовно у межах первісних вимог та первісного затвердженого плану, або за додаткову оплату у разі зміни пунктів затвердженого раніше плану, збільшення обсягу чи зменшення термінів написання наукової роботи на замовлення.

Ми не несемо відповідальність за можливу некомпетентність чи упередженість самого викладача замовника, який перевіряє виконану нами дипломну, курсову чи іншу наукову роботу та вносить некоректні зауваження до роботи. Не можемо відповідати за можливі неприязні особисті стосунки викладача та студента чи бажання “завалити” за будь-що. Зауваження “все не вірно” не може бути нами прийнятим, завжди треба письмово чітко вказати, що саме не вірно та що саме потребує виправлення у роботі.