Наш інформаційний центр “ІнтелСфера” працює з 2005 року. За цей час було успішно виконано багато наукових робіт на замовлення, налагоджена тісна співпраця з багатьма фахівцями з написання курсових, контрольних, дипломних робіт. Всі наші співробітники мають закінчену вищу освіту, є аспірантами, викладачами вузів, деякі мають вчений ступінь. Це дає клієнтові гарантію, що замовлена курсова, дипломна, магістерська робота буде виконана професійно досвідченим фахівцем саме в даній сфері знань і притому точно у встановлений термін.

Ви знайдете у нас на сайті велику кількість готових авторських курсових, дипломних, магістерських та бакалаврських робіт, рефератів, які вже були успішно захищені, і вартість яких значно нижче, ніж у курсових та дипломних робіт, що виконуються на замовлення. Також Ви можете завантажити у нас на сайті підручники і книги з різних гуманітарних предметів, які допоможуть Вам у самостійному написанні курсової, реферату, дипломної, бакалаврської або магістерської роботи, а також у нас можна замовити шпаргалки з багатьох предметів.

Наукові роботи для студентів на замовлення

Ви можете замовити у нас курсову, магістерську, бакалаврську, дипломну роботу, замовити написання реферату, звіту з практики, замовити переклад тексту у будь-якому місті та населеному пункті України. Ми супроводжуватимемо Вашу дипломну чи курсову роботу до здачі і коригувати її за можливими зауваженнями викладача.

Коригування та супровід дипломних, курсових робіт виконується безкоштовно в межах первинних встановлених вимог або за окрему плату – за новими вимогами, які включають зміну первинної теми або пунктів раніше затвердженого плану дипломної чи курсової роботи, збільшення її обсягу.