Пропонуємо аспірантам послуги з написання дисертацій з юридичних та інших гуманітарних дисциплін на замовлення. З 2005 року успішно виконуємо дипломні, магістерські та дисертаційні дослідження з юриспруденції та усіх правових дисциплін на замовлення з процесуального, конституційного, земельного, кримінального права України та інших видів права. Виконують дисертації з права кандидати юридичних наук, які вже успішно захистили свою дисертацію і вже написали кілька дисертацій з юриспруденції на замовлення.

Дисертація зазвичай має обсяг 160-200 сторінок тексту й унікальність дисертації в середньому становить від 80%. Якщо потрібна інша унікальність дисертаційного дослідження, прохання повідомити про це в момент замовлення дисертації з права і повідомимо ціну. Вартість виконання дисертації з правознавства на замовлення складає від 300 грн за одну сторінку дисертації. Це приблизно починаючи від 60 тисяч гривень за готову дисертацію з правових дисциплін на 200 сторінок. Кожна тема дисертації з права оцінюється індивідуально, залежно від складності теми та встановлених вимог до дослідження.

Як замовити дисертацію з права, історії, політології

Щоб дізнатися вартість виконання дисертації з права на замовлення, перш за все відправте нам по інтернету тему дисертації, предмет, кількість сторінок, терміни написання дисертації, методичні рекомендації та затверджений план дисертаційного дослідження, якщо вони є, на наш е-мейл. Потім ми уточнимо всі деталі на замовлення написання дисертації, включаючи вартість, терміни виконання, порядок оплати і отримання дисертації з права.

Написання та публікація наукових статей і авторефератів до дисертацій та всі супутні додаткові завдання оцінюються й оплачуються окремо. Дисертація пишеться зазвичай в кілька етапів, за розділами. Оплачувати дисертацію з права й отримувати її можна частинами. Зазвичай, починаємо написання дисертації після оплати замовником на банківську картку передплати у розмірі чверті від загальної суми за виконання дисертаційної роботи з правознавчої чи гуманітарної дисципліни.

У нашому інформаційному центрі ви можете також замовити магістерську, бакалаврську дипломну роботу з цивільного, процесуального, кримінального, морського, земельного, конституційного права України будь-якої складності, незалежно від того, в якому місті України перебуваєте. Готові наукові роботи для студентів надсилаються частинами по інтернету. Виконуємо дисертації з права на замовлення в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові та у всіх інших містах України.