Яка вартість виконання наукової роботи?

Спочатку пришліть нам на е-мейл чи у месенджер тему, тип роботи, предмет, обсяг, терміни виконання, методичку та затверджений зміст, якщо їх маєте. Після цього повідомимо вартість виконання роботи, якщо зможемо її якісно виконати.

Коли почнеться виконання наукової роботи?

Після отримання вартості роботи, якщо вона влаштовує, треба сплатити вказану передплату (30-50%) на банківську картку та повідомити нам у месенджер чи на е-мейл яка сума та коли саме була сплачена. Бажано прикріпити фото чи скан чеку про сплату. Після цього починаємо виконання. Дипломні та курсові роботи можна сплачувати та отримувати частинами.

Хто виконує роботи на замовлення для студентів?

Досвідчені викладачі учбових закладів із вищою освітою, аспіранти та кандидати наук, що мають відповідну кваліфікацію та досвід успішного виконання наукових робіт на замовлення на протязі мінімум декількох років. В нашій команді виконавців робіт біля 30 перевірених спеціалістів з різних предметів.

Як я отримаю виконану наукову роботу?

Виконані студентські роботи висилаються тільки у електронному вигляді у месенджер Вайбер чи Телеграм чи на вказаний е-мейл замовника у файлі ворду.

Яким чином та де можна сплатити за роботу?

Сплатити за роботу на картку можна через інтернет через Приват24 чи у додатку Монобанку зі свого карткового рахунку чи внести гроші через термінал поповнення у будь-якому відділенні Приватбанку чи у торгових центрах.

Як будете знати, хто саме зробив оплату?

Платежі на нашу картку відображаються онлайн у системі Приват24 на сайті чи у додатку МоноБанку. Але все ж бажано прикріпити фото чи скан-копію чеку про оплату.

Коли сплачувати решту суми за виконану роботу?

Коли вся робота виконана, ми відсилаємо її частину для ознайомлення. Потім треба сплатити решту суми та повідомити нам по інтернету. Після того висилаємо вам все.

Яка буде унікальність наукових робіт, виконаних на замовлення?

Ми пишемо авторські роботи на замовлення, не зкачуємо із інтернету. Середня унікальність дипломної від 70%, курсової від 60%, реферату 40-50%. Якщо вам потрібна інша унікальність, то прохання вказати це в замовленні та повідомимо ціну.

Потрібно доопрацювати перевірену роботу, що робити?

Пришліть зауваження викладача нам на е-мейл чи у месенджер. Зауваження до робіт приймаються тільки у письмовому вигляді з вказаннями кінцевого строку коректив. Доопрацювання безкоштовне у межах первісних вимог та затвердженого плану.

Коли доопрацювання перевіреної роботи буде платним?

Доробка виконуються безкоштовно у межах первісних вимог, вказаних при замовленні. Якщо додаються нові вимоги: зміна теми роботи, зміна пунктів затвердженого плану, збільшення обсягу наукової роботи, зменшення строку, то доопрацювання виконуються за окрему додаткову плату.

Якщо маєте ще додаткові питання, то чекатимемо на них у наш Телеграм месенджер чи на е-мейл.