Ви можете замовити написання дипломної роботи бакалавра у нашому інформаційному центрі з усіх гуманітарних та технічних спеціальностей: з економіки підприємства та фінансів, з усіх суміжних економічних дисциплін, з правознавства, іноземної філології, психології, історії та з усіх інших навчальних предметів.

Бакалаврська дипломна робота звичайно має об’єм 60-80 сторінок друкованого тексту та середня унікальність дипломної бакалавра становить від 70%. Якщо потрібна інша унікальність студентської наукової роботи – прохання повідомити про це при замовленні дипломної роботи бакалавра та повідомимо оптимальну ціну її написання.

Як замовити дипломну роботу бакалавра?

Щоб дізнатися вартість бакалаврської дипломної роботи — надішліть нам у месенджер або на е-мейл тему диплому, обсяг, терміни здачі дипломної та затверджений план та методичні рекомендації щодо написання, якщо вони є. І дуже скоро повідомимо вам найкращу вартість виконання авторської дипломної роботи бакалавра на замовлення.

Якщо ціна підійшла, то почнемо написання бакалаврської роботи на замовлення після отримання передоплати в третину від обумовленої суми на картковий рахунок чи будь-яким зручним іншим способом. Дипломні роботи бакалавра можна оплачувати та отримувати частинами в міру їх виконання, а в процесі написання вноситимемо коригування в міру їх можливого виникнення за поточними зауваженнями викладача.